Beton özellikleri

MENDEŞ BETON ; Bilimadamları, betona çesitli agregalar kullanarak çatlamalara karşı dayanıklı ve daha sağlam betonlar elde edebilmektedir. Bu betonlar normal betona göre çatlamalara ve su sızdırma olaylarına karsı 500 kat daha dirençli ve normal bir beton agırlığındadır. Beton içindeki kullanılan agregalar adeta insan vücundaki bağ dokusu gibidir.

Yani anlaşılacağı üzere ;
betonunuzu diğer betonlardan 500 kat daha dirençli ve sağlam olmasını istiyorsanız ; Türkiye Genelinde Olduğu gibi Sizde Su yatakları ve derelerden çıkarılan Agregalardan uzak durup ; sağlamlığı – dirençliği – esnekliği ve kalitesi ile tüm standartlarca uygun görülen ; şuan için de Türkiye'de Yapılan bütün resmi ihalelerde de bir şart olarak koşulan ; beton dostu olarak tabir edebileceğimiz kırma taş yani dağ malzemesi olarak adlandırılan agrega ile yapılmış betonu öneririz. Itiraf etmek gerekirse beton santralden çıkan beton rengi ve sekli ile az çok ne olduğunu belli ettiriyordur.Bunu görmek isteyenlere "DÜRÜST ÜRETİM – DOĞRU SEÇİM " "MENDEŞ BETON" Diyoruz. Güzel ilimizi Sağlam Yapılarla Yükseltmeyi Kendine Bir İlke Edinmiş Olan "MENDEŞ BETON" Diyor ki ;

Bugün 3 Kuruşu Düşünerek Yapmış Olduğun Yapının Sağlam Olması için Yarını Beklemek ; Karşıya Geçmek için Nehirin Durmasını Beklemeye Benzer .

Ama NEHİR Asla Durmaz !!!

Bina ve Yapılar bir defaya mahsus yapılır ...!
HİZMETLERİMİZ